شلات اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

شلات: اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

گت بلاگز اجتماعی پیش‌بینی جمع آوری 132 میلیارد تومانی نذورات در سال 96 ، صحن حضرت زهرا(س) تعریض می‌شود

معاون مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: در سال 95 حدود 112 میلیارد تومان جهت کمک های نقدی در نظر گرفته بودیم که حدود 93 درصد از آن محقق شد و ه

پیش‌بینی جمع آوری 132 میلیارد تومانی نذورات در سال 96 ، صحن حضرت زهرا(س) تعریض می‌شود

یوسف افضلی معاون همکاری های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاونگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به نذورات مردم کشور عزیزمان ایران جهت بازسازی عتبات اظهار داشت: شرکت عتبات عالیات جهت دریافت نذورات دو ماموریت دارد، اول اینکه نذورات در داخل کشور از طریق شماره حساب دریافت می شود و دوم آن که باید این نذورات در کشور عراق صرف بازسازی شود.
وی با اشاره به انواع نذورات گفت: نذورات دریافتی انواع مختلفی دارد که مشمول بر پول، طلا، نقره، کالای دریافتی مانند (میلگرد، آهن، سنگ و غیره)، املاک و زمین است و به طور معمول 10 درصد از این نذورات به وسیله بانوان پرداخت می شود.

عبارات مهم : همکاری

افضلی در ادامه افزود: مردم می توانند از مبلغ یک هزار و 100 ریال تا هر میزانی که در حد توان آن ها هست، نذورات خود را بپردازند. در سال 95 حدود 112 میلیارد تومان جهت کمک های نقدی در نظر گرفته بودیم که حدود 93 درصد آن محقق شد و همچنین جهت امسال 132 میلیارد تومان آینده نگری کرده ایم.
وی با اشاره به بازگشت پول صرف شده است جهت ساختن عتبات عالیات بیان کرد: جهت بازسازی عتبات از مهندسان و کارگران ایرانی استفاده می کنیم، به همین منظور پولی که صرف ساخت عتبات می شود دوباره به تناوب اقتصادی کشور باز می گردد.
معاون همکاری های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات در ادامه گفت: در حال حاضر ساخت و تعریض صحن حضرت زهرا(س) با متراژ 220 هزار متر مربع، صحن عقیله بنی هاشم(ع) با 160 هزار مترمربع، مقاوم سازی و لاغرسازی ستون های امام حسین(ع) و ترفیع گنبد امام حسین(ع) از جمله بااهمیت ترین پروژه های در دست انجام ستاد بازسازی عتبات عالیات است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همکاری | دریافت | بازسازی | دریافتی | اخبار رفاه و تعاون | ستاد بازسازی عتبات عالیات | یوسف افضلی | معاون همکاری های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog