شلات اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

شلات: اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

گت بلاگز بین‌الملل شرکت‌ها در مراودات خود با کشور عزیزمان ایران تابع قانون باشند / اسپایسر

سخنگوی کاخ سفید گفت شرکت‌های آمریکایی باید در مراودات خود با کشور عزیزمان ایران تابع قانون باشند.

شرکت‌ها در مراودات خود با کشور عزیزمان ایران تابع قانون باشند / اسپایسر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، سخنگوی کاخ سفید طی نشستی خبری گفت: به نظرم مدیر جمهور (ترامپ) راجع به توافق با کشور عزیزمان ایران براق بوده است و شرکت ها باید از قانون تبعیت کنند.
اسپایسر در پاسخ به پرسش خبرنگاری که پرسید: یک گروه شهروندی موسوم به “متحد ضد کشور عزیزمان ایران اتمی” فهرستی از شانزده شرکت آمریکایی را چند روز پیش منتشر کرده است که در میان آنها اسامی شرکت هایی چون هانی ول به چشم می خورد. در حالیکه زیاد این شرکت ها به دنبال کم کردن شمار کارکنان خود هستند ولی آنها از علاقمندی خود جهت انجام تجارت در کشور عزیزمان ایران بر اساس مفاد توافق با پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داده اند.
پاسخ دولت به این شرکت های تجاری که خواهان تجارت با کشور عزیزمان ایران بر اساس توافقی هستند که مدیر جمهور آن را بدترین توافق نامیده هست، چیست، گفت: به نظرم مدیر جمهور راجع به توافق با کشور عزیزمان ایران براق بوده است و شرکت ها باید از قانون تبعیت کنند.

عبارات مهم : امنیت
همچنین سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به پرسش خبرنگاری که پرسید: از نظر مدیر جمهور ترامپ پیروزی در افغانستان به چه معناست، گفت: به نظرم کم کردن تهدیدات ناشی از داعش و طالبان به معنای پیروزی در افغانستان است.

وی افزود: منظورم این است که کم کردن و از بین بردن این تهدیدات در عالی ترین حالت می تواند به معنای پیروزی باشد.به نظرم پاسخ من به پرسش شما این است که ما می خواهیم که تهدیدات موجود ضد امنیت ملی کشورمان ،شهروندانمان و متحدانمان را از بین ببریم.

بنابراین ما به طور کامل به از بین بردن کامل تهدیدات در افغانستان نیازمندیم.این تهدیدات جهت مردم ما و هم پیمانانمان وجود دارند.

اسپایسر گفت: یکی از موضوعاتی که مدیر جمهور از تیم امنیت ملی خود خواسته، این بوده است که روش موجود را بازبینی کند تا بتوانیم به اهداف خود برسیم و بتوانیم پیروز شویم و تهدیدات را از بین ببریم.

انجام این کار به افراد نظامی و همچنین منابع مالی نیازمند است.در رابطه با روش این موضوعی است که تیم امنیت ملی آن را نه تنها راجع به افغانستان بلکه ماوراء این کشور و تهدیداتی که داعش به وجود آورده هست، بررسی می کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | توافق | قانون | پیروزی | تهدیدات | افغانستان | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog