شلات اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

شلات: اسلامی کرمانشاه جشن مبعث ریجاب عید

گت بلاگز سیاسی قرارنیست براى به دست آوردن راى حرف دشمن های را تکرار کرد ، کسب 16 میلیون راى براى ما یک سرمایه است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 16 میلیون راى حجت الاسلام رییسى براى ما سرمایه هست.

قرارنیست براى به دست آوردن راى حرف دشمن های را تکرار کرد ، کسب 16 میلیون راى براى ما یک سرمایه است

به گزارش خبرنگار احزاب وتشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، غلامعلى حداد عادل در مراسم ضیافت افطارى جامعه اسلامى مهندسین که عصر امروز در مجتمع آدینه برگزار شد با اشاره به انتخابات گفت: هماهنگونه که مقام معظم رهبرى فرمودند انتخابات باعث زیاد کردن قدرت ملى و قدرت داخلى کشور خواهد شد.

عبارات مهم : انقلاب
وى افزود: آنچه که دشمن های از آن میترسند الگو شدن دموکراسى جمهورى اسلامى در دنیا است و اینکه مقام امریکایی در برابر پرسش خبرنگار در مورد اوضاع حقوق بشرى عربستان نزدیک به 20 ثانیه ساکت میشود نشانه حقانیت جمهورى اسلامى است.

حداد عادل با اشاره به تشکیل جبهه مردمى نیروهاى انقلاب اظهار داشت: پدیده این انتخابات به وجود امدن جبهه مردمى انقلاب اسلامى است و این یک تولد تازه بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ما یک تجربه ائتلاف در سال 94 داشتیم و در انتخابات مجلس موفق شدیم که همه جریانات را دور هم جمع کردیم و نتیجه آن وحدت این بود که مجلس دهم باب میل برخى نشد و درست است که در پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد مجلس نشدیم، ولی نتیجه وحدت مناسب بود.

وى در ادامه تصریح کرد: بعد از آن انتخابات براى انتخابات ریاست جمهورى همفکرى کردیم و به این نتیجه رسیدیم که هیچ حزب اصولگرایی نمیتواند به تنهایی در انتخابات موفق شود و اگر هر گروهى براى خود کار می کرد تابلوى شکست را خودمان قبل از انتخابات به دست می گرفتیم لذا باید یک سازوکارى ایجاد می کردیم که در انتخابات در عین تکثر دچار تفرقه نشویم. عقل جمعى به اینجا رسید که با یک وحدت در سراسر کشور وحدت سراسرى را ایجاد کنیم.

حدادعادل با بیان اینکه 16 میلیون راى حجت الاسلام رییسى براى ما سرمایه است گفت: ممکن است کارها جبهه مردمى دچار اشکال بود، ولی در مجموع کاندیدا ها از وقت یکسان استفاده کردند و جمع کاندیدا ها بعد از سه مرحله به پنج نفر رسید که یک نفر انصراف و دو نفر دیگر نیز تایید نشدند؛ در آخر قالیباف و رییسى ماندند که مطابق نظرسنجى ها اقاى رییسى در صحنه باقى ماند و نتیجه آن 16 میلیون راى شد این مهم براى ما در اینده یک سرمایه است و با توجه به اینکه ما یک جریان حزبى قوى و امکانات کمتر این میزان راى را سرمایه می دانیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما از ابتدا پیش بینى میکردیم که رقیب پیروز شود و در کل دنیا 14 رییس جمهور یک دوره اى در کل دنیا بودند. ما با وجود پیش بینى پیروزى رقیب فعالیت هاى جبهه را ادامه دادیم که وحدت خوبى شکل گرفت.

حدادعادل با انتقاد از مناظرات انتخاباتى تصریح کرد: ایا این صحبت هایی که در انتخابات شد باعث وحدت زیاد در جامعه شد؟! جواب من منفى هست. تلاش ما این بود که دو قطبى در کشور نباشد. بنده هیچگاه در یاد نداریم که طرفین انتخابات در دوره هاى گذشته اینگونه نسبت به هم تهمت بزنند و عصبانى با هم برخورد کنند.

وى با بیان اینکه رییس جمهور برخورد مناسبى در مناظرات نداشت گفت: باید به فکر علاج دل مردم بود. رییس جمهور حرف هایی زد که ساختار شکنانه بود و قرار نیست براى به دست اوردن راى حرف دشمن های را تکرار کرد و نباید گفت که طرف برابر میخواهد در خیابان ها دیوار بکشد!

حدادعادل اظهار داشت: چه لزومى دارد در مناظرات صنعت موشکى را زیر پرسش ببرند. در میانه مناظرات رهبرى فرمودند که کاندیدا ها گسل هاى امنیت ملى را جنبش نکنند!

وى در ادامه تصریح کرد: اگر رییسى پیروز شده است بود و ترامپ به عربستان امده بود طرف برابر ما چه میگفت؟ مسئله ما رییسى و روحانى نیست، ولی این رقیب هراسى و صبحت از دیوار کشیدن چه معنى دارد. تعجب میکنم این نیش و کنایه ها بعد از انتخابات ادامه دارد. 16 میلیونى که به دولت راى ندادند از رقیب هراسى دولت دلگیرند.

حدادعادل با اشاره به بدعهدى امریکا در اجراى برجام تصریح کرد: آیا برجام را معجزه الهى میداند و بعد از آن اینگونه طرف برابر برجام را زیر پرسش میبرد! امریکایی ها میگویند ما دولت را تحریم نمیکنیم تا در انتخابات پیروز شود و بعد از پیروزى دولت اقدام به تحریم کشور عزیزمان ایران میکنند! باید از این کارها خجالت بکشند دولت نیز نباید برجام را معجزه بداند.

وى در بخش دیگرى از اظهاراتش با اشاره به لسیت امید اصلاح طلبان براى انتخابات شوراى شهر اظهار داشت: یک خانمى در انتخابات شوراى شهر کاندید شده است که او در اتاق بازرگانى نیز حضور دارد، ولی گفته شد که از او 2 میلیارد خواسته بودند تا در لیست امید حاضر شود. ایا در اول انقلاب نیز اینگونه افراد در لیست ها حاضر میشدند! اکنون باید پرسید که “این تذهبون”! آیا این نشانه انقلاب بود.

حدادعادل در آخر با اشاره به اهداف انقلاب اسلامى اظهار داشت: نشانه ما تضعیف هیچ دولتى نیست و هیچگاه این دولت را تضعیف نخواهیم کرد. همه ما در جهت اهداف انقلاب اسلامى و ارمانهاى ان قدم برمیداریم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: انقلاب | انتخابات | انتخابات شورا | انتخابات مجلس | اخبار سیاسی | حدادعادل | جامعه اسلامی مهندسین | انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog